Strona główna Lista użytkowników Fanpage YouTube A R C H I

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[G1] Mroczne Tajemnice
Strażnik

122 Postów
6 Tematów
Mężczyzna
Zarejestrowany: Jul 2016
Reputacja: 6

#31
Jednak nie ma co porównywać MT i ER, ponieważ oba mody skupiają się na czym inny. Wyścigi konne, a F1 to to samo bo wyścigi co nie? xD
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Cień

46 Postów
0 Tematów
Nieujawniony
Zarejestrowany: Jul 2016
Reputacja: 1

#32
To ja jestem gdzieś po środku, bo lubię ER i Returninga :).
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Strażnik

247 Postów
29 Tematów
Nieujawniony
Zarejestrowany: Jul 2016
Reputacja: 6

#33
Była to moja pierwsza modyfikacja w jakąkolwiek zagrałem. Chyba nie ma lepszej. A co do ingerencji w Lore... Właśnie te dygresje i mocno rozszerzony świat to coś za co tego moda po prostu kocham. Niestety i wiem, ze się narażę tutaj wielu, zwłaszcza tutaj, niestety przez fanów wklepania tylko dodatkowych zadań lub małych obozików z szaroburymi  pancerzami niestety nie zrobiono podobnej modyfikacji. Właśnie watek pradawnych, obóz strażników kopalni, przemytników dało coś co wytworzyło wspaniały klimat. Wyspa Uriziela, epicka walka z nim na arenie. Są to rzeczy, którym zdecydowanie brakuje dzisiejszym modyfikacjom.  Jedyne co teraz mamy to jakieś edycje rozszerzone, gdzie poziom jest tak wysoki i tyle rudy leci, że nie możesz np być wojownikiem z kręgami magii nie mówiąc już o kupienie lepszych pancerzy. Gdzie te czasy kiedy komponowano takie mody jak Die Bedrohung czy mroczne tajemnice? Po dziś dzień pamiętam ten klimat gdy Muzyk grał w karczmie siekacza w nocy... Ech, gdzie to wszystko się podziało?
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Poskramiacz Sów

707 Postów
90 Tematów
Kobieta
Zarejestrowany: Jun 2016
Reputacja: 95

#34
Ja pamiętam te czasy :D Moja krytyczna ocena wynika z tego, że z biegiem czasu mody stały się znaczniej profesjonalne, wybajerzone i logiczne.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Magnat

275 Postów
4 Tematów
Nieujawniony
Zarejestrowany: Aug 2016
Reputacja: 6

#35
Poziom latwy, uriziel ma beziego na hita serce
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Cień

29 Postów
0 Tematów
Nieujawniony
Zarejestrowany: Jul 2016
Reputacja: 4

#36
Jak się ma słabą postać. Mnie miał na 3 hity a grałem na normalnym.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Cień

29 Postów
2 Tematów
Zarejestrowany: Jul 2016
Reputacja: 3

#37
Wie ktoś który to NPC ma głos podkładanego czipa17 ?
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Cień

69 Postów
5 Tematów
Nieujawniony
Zarejestrowany: Jul 2016
Reputacja: 44

#38
(21-10-2016 12:25 PM)Jarkendarion napisał(a): Była to moja pierwsza modyfikacja w jakąkolwiek zagrałem. Chyba nie ma lepszej. A co do ingerencji w Lore... Właśnie te dygresje i mocno rozszerzony świat to coś za co tego moda po prostu kocham. Niestety i wiem, ze się narażę tutaj wielu, zwłaszcza tutaj, niestety przez fanów wklepania tylko dodatkowych zadań lub małych obozików z szaroburymi  pancerzami niestety nie zrobiono podobnej modyfikacji. Właśnie watek pradawnych, obóz strażników kopalni, przemytników dało coś co wytworzyło wspaniały klimat. Wyspa Uriziela, epicka walka z nim na arenie. Są to rzeczy, którym zdecydowanie brakuje dzisiejszym modyfikacjom.  Jedyne co teraz mamy to jakieś edycje rozszerzone, gdzie poziom jest tak wysoki i tyle rudy leci, że nie możesz np być wojownikiem z kręgami magii nie mówiąc już o kupienie lepszych pancerzy. Gdzie te czasy kiedy komponowano takie mody jak Die Bedrohung czy mroczne tajemnice? Po dziś dzień pamiętam ten klimat gdy Muzyk grał w karczmie siekacza w nocy... Ech, gdzie to wszystko się podziało?

Ej, ale nie obrażaj!
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Strażnik

199 Postów
23 Tematów
Nieujawniony
Zarejestrowany: Sep 2016
Reputacja: 31

#39
Cytat:"Jedyne co teraz mamy to jakieś edycje rozszerzone, gdzie poziom jest tak wysoki i tyle rudy leci, że nie możesz np być wojownikiem z kręgami magii nie mówiąc już o kupienie lepszych pancerzy." 


Poziom trudności w Edycji Rozszerzonej 
Na początku poziom trudności jest wysoki, ale gdzieś w okolicach 2/3 rozdziału robi się jednak już dość łatwo. I nie, nie jest to pojedyncza opinia. Już w jednej trzeciej pierwszego aktu, jeszcze przed przystąpieniem do jakiejkolwiek gildii ma się statystyki na poziomie cienia. A potem spokojnie bez brawury można dobić do statystyk między lekkim a średnim strażnikiem - no chyba, że klawiaturę i myszkę obsługujesz łokciem. Wszystko to w I rozdziale. 
Mała wskazówka - najpierw zadania, potem pierwsze potwory. Nie trzeba wykonywać trudnych zadań od razu. Jak jakieś zadanie nas przerasta - bierzemy się wtedy za te questy, które leżą w sferze naszych możliwości. To powinno dać odpowiednio dużo expa i pozwala rozwinąć postać by po jakimś czasie wrócić do pominiętych zadań. Od zera do bohatera, schemat jest prosty. Więc nie oczekuj, że zanim cokolwiek osiągniesz, już będziesz spuszczał innym bęcki. Nie wierzę, że muszę pisać takie oczywistości... 

Ilość bryłek rudy w Edycji Rozszerzonej 
To już jest kompletny absurd. Jest masa nowych zadań. Questów możliwych do wykonania nawet na 1 levelu jest multum. Za każdy z nich jest nagroda, najczęściej w postaci bryłek rudy. Do świata gry wprowadzono od groma rudy. Oprócz tego sporo itemków do zebrania z ziemi. Żeby cierpieć na deficyt rudy trzeba w Edycji Rozszerzonej się mocno postarać. Albo nie wykonywać questów... 
PS: Dla fajtłap i desperatów - zawsze można podjąć się rąbania drewna w Obozie Myśliwych. 

"nie możesz np być wojownikiem z kręgami magii"
Rozumiem, że najlepiej byłoby się wyuczyć jednocześnie broni jednoręcznej, dwuręcznej, kuszy, łuku, wszystkich umiejętności myśliwskich i wszystkich umiejętności złodziejskich, a dodatkowo 6 kręgu magii, 200 siły i tyleż samo zręczności i many. Coś pominąłem? 

Padło akurat na ciebie, ale po prostu wkurzają mnie te bzdury o wywalonym w kosmos poziomie trudności w ER-ce. Co w tym złego, że zanim poradzisz sobie z dorosłym ścierwojadem powinieneś najpierw wykonać kilka zadań. Początek rozgrywki jest trudny ale od przełomu 2 i 3 rozdziału poziom trudności DRASTYCZNIE spada. 
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Król Północy

1,047 Postów
57 Tematów
Mężczyzna
Zarejestrowany: Jun 2016
Reputacja: 116

#40
Czy te kwestie powinny być omawiane w tym temacie? Raczej lepiej takie kwestie poruszyć chyba w dziale ER :>
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Styl forum:
Witaj!
or Rejestracja?