Strona główna Lista użytkowników Fanpage YouTube A R C H I

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[G2NK] Pakt ze złem
Poskramiacz Sów

707 Postów
90 Tematów
Kobieta
Reputacja: 95

[Obrazek: eh3yffJ.png]

Opis modyfikacji:
W modyfikacji "Pakt ze złem" wcielamy się farmera, którego marzeniem jest zostać bohaterem. Pochodzi z wioski położonej na niewielkiej wyspie, w której stacjonują żołnierze i zapewniają jej mieszkańcom bezpieczeństwo. Czy nasz bohater odważy się opuścić rodzinne, bezpieczne strony?

Cechy modyfikacji:
- nowy świat (znany z Returninga i Przygód Martina)
- nowa fabuła
- możliwość wytwarzania łuków
- nowe tekstury potworów
- co najmniej 2 godziny gry
- respawn potworów
- jeden z modów, którego kontynuacją jest Odyseja
- nawiązania do Returninga (a właściwie Returning nawiązuje do tego moda)
- niemiecki dubbing
- i wiele innych

Screeny:
Spoiler

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=69NSMWL_TVc

DOWNLOAD WERSJI PL:
http://www.mediafire.com/download/dpika0xw0679vsq/Pakt_ze_z%C5%82em_PL.exe

Link do texturpacka:
https://mega.co.nz/#!4UtDXDhS!nD9K_4u1g6aoWkftL99Mw_tuw1B1Q-TnNdbO11RlyEw

Instalacja texturpacka:
Należy wrzucić do folderu Gothic II/Data

Screeny:
[Obrazek: csCM6t0.jpg] [Obrazek: VItusbb.jpg] [Obrazek: DyHE2Z5.jpg] [Obrazek: UspOswi.jpg]
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Podróżnik z Tirith

9 Postów
1 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 0

Hej. Nie wiem jakie jest prawdopodobieństwo, że ktoś będzie w stanie mi pomóc z tym problemem, ale podzielić się warto. Mowa o modyfikacji: Pakt ze złem. Mój problem polega na tym, że nie mogę utłuc ani topielców, ani bandytów! Używam każdej broni jaką mogę (wykonaną samodzielnie u kowala i znalezioną szpadą), żadna z nich nie zadaje obrażeń tym przeciwnikom. To utrudnia przejście gry.

Tutaj filmik prezentujący marny pojedynek z topielcem: (tak samo jest z bandziorami przy kapłanie Innosa)
[Obrazek: spineSignature.php?name=GothicProfily&language=Polish]
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Król

969 Postów
129 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 136

Po pierwsze, masz wszystkie wspomagacze? https://bractwogothica.pl/thread-188.html

Jeśli tak albo zainstalowanie ich nie pomogło, to podeślij sejwa. W wolnym czasie zobaczę czy mam to samo.
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Podróżnik z Tirith

9 Postów
1 Tematów
Mężczyzna

Nie instalowałem gmdk (wszystko inne jak najbardziej). Okazuje się, że bandytów mogę pokonywać bez większego problemu. W rozmowie z jednym NPC dowiedziałem się, że na topielce to trzeba czymś mocniejszym walczyć. W obozie bandytów znalazłem "miecz szlachcica", który można założyć mając 50 punktów siły. Pewnie nim będę mógł tłuc topielce.
Oprócz tego za każdym razem gdy próbuję minimalizować grę (uruchom menedżer zadań) zawsze pojawia się okno, po którego kliknięciu "ok", gra się wyłącza. Myślisz, że zainstalowanie g2mdk będzie dobrym pomysłem?
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Nekromanta

322 Postów
0 Tematów
Mężczyzna
Reputacja: 18

Z tego co wiem istnieje jakiś fix, który umożliwia bezproblemowe minimalizowanie gry. Sam go nigdy nie używałem, ale może ktoś inny wie, jak on się nazywa.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Podróżnik z Tirith

9 Postów
1 Tematów
Mężczyzna

Aaa! Ponadto w tej samej modyfikacji nie mogę zabrać roślinek spod wodospadu.
Edit: Roślinki zostają pod wodą, za to liczy się wpis w dzienniku, z którym możemy iść prosto do ojca.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Podróżnik z Tirith

9 Postów
1 Tematów
Mężczyzna

Została mi ostatnia misja do przejścia. Nazywa się "eksperyment". Polega na złączeniu elikisiru od Aarona z "czymś jadalnym". Kupiłem od Melvina handlarza każdy produkt, z wyspy zebrałem co tylko mogłem, ale przy stole alchemicznym nie pokazuje mi się żadna opcja stworzenia eliksiru, który ostatecznie ma wypić Dale. Na tym polega misja. Jakieś sugestie?
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Styl forum:
Witaj!
or Rejestracja?