Strona główna Lista użytkowników Fanpage YouTube A R C H I

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[G2NK] L'Hiver Edition 0.9.6
Tłumacz

95 Postów
1 Tematów
Nieujawniony
Zarejestrowany: Jun 2016
Reputacja: 42

Zbroja cienia (o ile mnie pamięć nie myli) jest w jednym ze spalonych domów przy murach zamku w Górniczej Dolinie. Nie ma co się jednak na nią napalać, bo zanim tam dotrzesz, będziesz miał już lepsze zbroje.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Tłumacz

384 Postów
5 Tematów
Nieujawniony
Zarejestrowany: Jun 2016
Reputacja: 67

(18-03-2017 03:58 PM)smox napisał(a): Sprawa jest prosta. To - "wymagane wytwarzanie podstawowej broni" nie jest zbyt fortunne. Chodzi o to, że musisz zrobić wcześniej nauczone łuki.

Faktycznie, ta informacja przy robieniu łuku jest niejasna. Sam miałem na początku z tym problem, bo chciałem zdobyte drewno wykorzystać na ten najlepszy łuk i wstrzymałem się z wykonaniem podstawowego łuku. Od razu chciałem ten najlepszy, a tu figa, musi się zrobić po kolei wyuczone łuki. Przed każdą istotną operacją, warto robić zapisy. Jednak lepszy łuk (i bez straty drewna, które można wykorzystać na strzały, bo tu są okrutnie drogie) kupiłem na farmie Onara, za dwa tysiaki bodajże. W grze trzeba kombinować (tylko bez kodów, bo to nie daje szans grze) i szukać rozwiązań na wszelkie sposoby, pchać jednocześnie fabułę do przodu.

Tę informację "wymagane wytwarzanie podstawowej broni" proszę zmienić przy ewentualnym jakimś patchu na "wymagane wytworzenie poprzednio wyuczonej broni". Sądzę, że ta info jest jasna. Przy tłumaczeniu, mamy skąpy obraz tego, jak to ma wyglądać na ekranie i zdarza się, że źle wycyrkluje się znaczenie opisu, czy dialogu. Tu ja dałem trochę ciała z tą informacją.
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Kopacz

1 Postów
0 Tematów
Zarejestrowany: May 2017
Reputacja: 0

Nie działa link do patcha
Odpowiedz
Podziękowanie dał/dali:
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Styl forum:
Witaj!
or Rejestracja?